190473 - (7636+9644) - 450+2000:2=?

+3
Ответы (1)
  1. 2 сентября, 09:43
    0
    190473 - (7636+9644) - 450+2000:2=1) 7636+9644=17300

    1) 7636+9644=17300

    2) 190473-17300=173173

    3) 173173-450=172723

    4) 2000:2=1000

    5) 172723+1000=173723