698088:2006+8009*123-7403670:765

+1
Ответы (1)
  1. 27 апреля, 09:35
    0
    1) 698088:2006 = 348

    2) 8009*123 = 985107

    3) 7403670:765 = 9678

    4) 348+985107 = 985455

    5) 985455-9678 = 975777

    Ответ: 698088:2006+8009*123-7403670:765 = 975777