Розвяжи ривняння (7 9/11+х) - 4 8/11=5 7/11

+2
Ответы (1)
  1. 21 января, 15:57
    0
    (7 9/11+х) - 4 8/11=5 7/11

    (7 9/11+х) = 4 8/11+5 7/11

    7 9/11+х = 9 15/11

    х=9 15//11-7 9/11

    х=2 6//11