Вычислите 1 целая-1/3 1 целая-3/4

+3
Ответы (1)
  1. 15 октября, 16:34
    0
    1 - 1/3 = 3/3 - 1/3 = 2/3

    1 - 3/4 = 4/4 - 3/4 = 1/4