Упрастите выражение: б) (3 х-5 у) * 4-6 (2 у-3 х) ; г) 5 а (8 а-4b) - 8 а (5 а-2b)

+5
Ответы (2)
  1. 1 марта, 07:34
    -1
    Б). 12x-20y-12y+18x=30x-32y=2 (15x-16y) ; г). 40a^2-20ab-40a^2+16ab = - 4ab.
  2. 1 марта, 08:18
    +1
    Б) (3 х-5 у) * 4-6 (2 у-3 х) = 12 х-20 у-12 у+18 х=30 х-32 у

    г) 5 а (8 а-4b) - 8 а (5 а-2b) = 40 а²-20 аb-40 а²+16 аb=-4 аb