Помогите решить * + у=3; * + 4 у=-12; - 2*+у=7; * - 3 у=6; 4*-у=3; - * + 2 у=5;

+2
Ответы (1)
  1. 19 июля, 03:23
    0
    1) х=3-у; х=3-у, у€ Ŕ

    2) x=-12-4y, y€R