Вычислите (-1/4) * (-4/5) * (-5/9).

1) - 1/9

2) - 10/19

3) 10/18

4) 4 1/9.

+1
Ответы (1)
  1. 14 июля, 04:05
    0
    (-1/4) * (-4,5) * (-5,9) = 1/5 * (-5/9) = - 1/9