Y-7,3=4,74; q-0,127=3,873

+2
Ответы (1)
  1. 25 марта, 19:31
    0
    Y-7,3=4,74

    y=4,74+7,3

    y=12,04

    q-0,127=3,873

    q=3,873+0,127

    q=4