274*39 (15 024-26 265: 85) =

+1
Ответы (1)
  1. 4 марта, 04:29
    0
    1) 26 265:85=309

    2) 15 024-309=14 715

    3) 274*39=10 686

    4) 14 715+10 686=25 401