Запиши число от 13 до 18. Уменьши их на 2. Запиши ниже.

+4
Ответы (2)
  1. 23 марта, 03:59
    0
    11,12,13,14,15 вот так
  2. 23 марта, 04:03
    0
    13 - 2=11

    14-2=12

    15-2=13

    16-2=14

    17-2=15