Реши уравнения

а) 7•x-5=86

б) 250: (y+7) = 25

в) 46-z:12=38

+2
Ответы (2)
  1. 1 мая, 01:33
    0
    А) 13

    б) 3

    в) 96

    жауабы осылай болу керекдеп ойлаймын
  2. 1 мая, 02:11
    0
    А)

    7*х-5=86

    7*х=86+5

    7*х=91

    х=91:7

    х=13

    б)

    250: (у+7) = 25

    у+7=250:25

    у+7=10

    у=10-7

    у=3

    в)

    46-z:12=38

    z:12=46+38

    z:12=84

    z=84:12

    z=7