Решите: (3 а+в) - (а-2 в)

2 (х+у) - 3 (х-у) - (у-х)

+2
Ответы (2)
  1. 9 мая, 14:37
    0
    (3a+b) - (a-2b) = 3a+b - a + 2b = 2a + 3b.

    2 (x+y) - 3 (x-y) - (y-x) = 2x + 2y - 3x + 3 у - у + х = 3 х - 3 х + 4 у = 4 у.
  2. 9 мая, 16:47
    0
    3 а+в - (2 а-4 в) * (х+у) - 3 х+3 у-у+х

    3 а+в - (2 ах+2 ау-4 вх-4 ву) - 3 х+3 у-у+х

    3 а+в-2 ах-2 ау+4 вх+4 ву-3 х+3 у-у+х

    3 а+в-2 ах-2 ау+4 вх+4 ву-2 х+2 у