Узындыгы 5 см ал ени 4 см тик тортбурыш сал онын периметирин тап

+1
Ответы (1)
  1. 9 февраля, 14:58
    0
    Решение:

    P = (5+4) * 2=9*2=18

    Ответ:P=18 см