124*13+176=

(4384-3256) * 13=

+3
Ответы (2)
  1. 1 июля, 11:36
    0
    124 х 13 = 1612

    1612 + 176 = 1788

    4384 - 3256 = 1128

    1128 х 13 = 14664
  2. 1 июля, 12:51
    0
    (4384-3256) * 13 = 14664