529984+516677=?

552666924-658548=?

87858478-5463=?

+4
Ответы (2)
  1. 30 мая, 13:26
    0
    1) 1046661

    2) 552008376

    3) 87853015
  2. 30 мая, 13:54
    0
    529984+516677=1046661 552666924-658548=552008376 87858478-5463=87853015