600*1100 2100*40 450*2000 1500*300

42000/7 150000/5 24000/80 48000/12

+2
Ответы (2)
  1. 28 июля, 05:56
    0
    600*1100=660000

    2100*40=84000

    450*2000=900000

    1500*300=450000

    42000/7=6000

    150000/5=30000

    24000/80=300

    48000/12=4000
  2. 28 июля, 07:30
    0
    660000 84000 90000 45000

    6000 30000 300 400