3,241•х+0,26•у, если х=100, у=15

+1
Ответы (2)
  1. 12 ноября, 07:46
    0
    3, 241*100+0, 26*15=324, 1+3, 9=328
  2. 12 ноября, 10:48
    0
    3.241*100+0,26*15=328