900100:2 - (1607+296863) : 3

+3
Ответы (1)
  1. 27 января, 19:00
    0
    900100:2 - (1607+296863) : 3=

    1) 1607+296863=298470

    2) 298470:3=99490

    3) 900100:2=450050

    4) 99490-450050=-350560