3 * (2*39-49) 56-39/3+14 90-48/4=18 (90/2-38) * 3 43-72/8-11 100-75/5-27

+1
Ответы (1)
  1. 29 сентября, 04:09
    0
    1) 3 * (2*39-49) = 31

    2) 56-39:3+14=57

    3) 90-48:4=42

    4) (90:2-38) * 3=21

    5) 43-72:8-11=23

    6) 100-75:5-27=58