Упростите выражение

1 5-x-3x+4x

7y+6y-y

10a-9a+8

8c-3c+c-7

+1
Ответы (2)
  1. 26 января, 07:49
    0
    5-х-3 х+4 х=5 (-х-3 х+4 х=0)

    7 у+6 у-у=7 у+5 у=13 у

    10 а-9 а+8=а+8

    8 с-3 с+с-7=6 с-7
  2. 26 января, 09:17
    0
    15-x-3x+4x=15?

    7y+6y-y=14y

    10a-9a+8=a+8

    8c-3c+c-7=6c-7