Решите систему уравнений

Разложите на множители (у-2 х) + (2 х-у) (у+2 х)

+5
Ответы (1)
  1. 3 мая, 07:49
    0
    -3 х+у=2

    х-3 у=2

    у=2+3 х

    х-3 (2+3 х) = 2

    у=2+3 х

    х-6-9 х=2

    у=2+3 х

    -8 х=8

    у=2+3 х

    х = - 1

    у=-1

    х=-1

    (у-2 х) ² + (2 х-у) (у+2 х) = у²-4 ху+4 х²+4 х²-у²=4 х²