8 т-4 ц29 кг+5276 кг

12 км-6 км787 м+25 м

+5
Ответы (2)
  1. 8 мая, 15:14
    0
    8 т-4 ц29 кг+5276 кг=8000 кг-429 кг+5276=12847 кг=12 т847 кг

    12 км-6 км787 м+9 км25 м = 12000 м-6787 м+9025 м=14238 м=14 км238 м
  2. 8 мая, 18:17
    0
    8 т - 4 ц 29 кг + 5276 кг = 8000 кг - 429 кг + 5276 кг = 12847 кг

    12 км - 6 км 787 м + 25 м = 12000 м - 6787 м + 25 м = 5238 м