Решите: 1) (1 2/3-3/8) : 2 2/5=

+3
Ответы (1)
  1. 25 июня, 21:15
    0
    1) 1 2/3-3/8=5/3-3/8=40/24-9/24=31/24

    2) 31/24: 2 2/5 = 31/24:12/5=155/288