32122+243 (533+395) + 78585 (76766+753) =

+3
Ответы (2)
  1. 20 марта, 20:24
    0
    32122+243 (533+395) + 78585 (76766+753) = 6092088241
  2. 20 марта, 23:00
    0
    1) 533+395=928

    2) 76 766+753=77 519

    3) 243*928=225 504

    4) 78 585*77 519=6 091 830 615

    5) 32 122+225 504=257 626

    6) 257 626+6 091 830 615=6 092 088 241