10 2/5 * (5/13 - 1 9/26)

+4
Ответы (1)
  1. 5 июня, 06:20
    0
    10 2/5 * (5/13 - 1 9/26) = - 10

    1) 5/13-1 9/26=10/26-35/26=-25/26

    2) 10 2/5 * (-25/26) = - 52/5*25/26=-10