1). 201,1-3,04x=77,98 2). 412 у-28,7 у=1

+2
Ответы (1)
  1. 25 марта, 04:52
    0
    1).

    201,1-3,04x=77,98

    3,04x=201,1-77,98

    3,04x=123,12

    x=123,12:3,04

    x=40,5

    2).

    412 у-28,7 у=1

    383,3y=1

    y=1:383,3

    y=10/3833