Скажи отретий на 2,5x+y=4

+4
Ответы (1)
  1. 19 апреля, 10:53
    0
    2,5x+y=4

    y=4-2,5x

    x=1 y=1,5

    x=0 y=4

    Ответ : (1; 1,5), (0; 4)

    или

    2,5 х+у=4

    2,5 х=4-у

    х = 4-у/2,5

    у=1 х=1,2

    у=0 х=1,6

    Ответ : (1,2; 1), (1,6; 0)