Решите уравнение:

х-3/2,4=7/1,2

P. s:это дроби

+3
Ответы (1)
  1. 6 июня, 22:52
    0
    Х-3/2,4=14/2,4

    Х-3-14/2,4=0

    Х-17=0

    Х=17