24.35 + (-72.61) + (-6.29) + 5.126

+5
Ответы (1)
  1. 16 февраля, 18:05
    0
    24,35 + (-72,61) = - 48,26

    (-6,29) + 5,126 = - 1,164

    -48,26 + (-1,164) = - 49,424