А) 8_21 * 4 1_5 = б) 1.2 * 5_8 =

+4
Ответы (1)
  1. 11 августа, 17:21
    0
    а) 8/21 * 4 1/5 = 8/21 * 21/5 = 8/5 = 1 3/5 = 1,6

    б) 1.2 * 5/8 = 6/5 * 5/8 = 3/4