5,1 * (5,15 : 25 - 1,86) =

+3
Ответы (1)
  1. 16 декабря, 15:48
    0
    5,1 * (5,15:25-1,86) = 5,1 * (0,206-1,86) = 5,1 * (-1,654) = - 8,4354