50-16+78-67+45+349-315

+4
Ответы (1)
  1. 27 февраля, 13:33
    0
    1) 50-16=34

    2) 34+78=112

    3) 112-67=45

    4) 45+45=90

    5) 90+349=439

    6) 439-315=124

    50-16+78-67+45+349-315=124