96-4*12+42 60 / (3+2) * 4 (49-42) / 7 (26+38) / 8 (100-19) / 9

+2
Ответы (1)
  1. 30 мая, 05:39
    0
    96-4*12=48

    60: (3+2) * 4=48

    (49-42) : 7=1

    (26+38) / 8=8

    (100-19) / 9=9