25,8 я-4,3 (6 я+300) = 25,8 я

+3
Ответы (1)
  1. 6 августа, 18:41
    0
    1) 4,3*6z=25.8z

    2) 4.3*300=1290

    25.8z-25.8z-25.8z=-1290

    25.8z=1290

    z=1290/25.8=50