Решите задачу 30% от 60 и 60% от 30

+5
Ответы (2)
  1. 20 ноября, 03:53
    0
    60:100*30=18 (30% от 60)

    30:100*60=18 (60% от 30)
  2. 20 ноября, 05:26
    0
    1) 60% от 30

    60*0,3=18

    2) 30% от 60

    60*0,3=18