1) х+23=18

2) - 31-х=-9

+3
Ответы (1)
  1. 22 июня, 09:18
    0
    1) х+23=18

    х=18-23

    х=-5

    2) - 31-х=-9

    -х=-9+31

    -х=22

    х=-22