4 1/3 * 5 + 2,4 : (-0,1) - 14/15 : 1 2/5

+1
Ответы (1)
  1. 8 января, 02:11
    0
    4 1/3*5+2,4: (-0,1) - 14/15:1 2/5=13/3*5+2,4: (-0,1) - 14/15:7/5=65/3-24-2/3=

    -7/3-2/3=-9/3=-3