Разлочите на множители: 4 х-4 у+сх-су

+4
Ответы (2)
  1. 24 января, 09:39
    0
    4 (х-у) + с (х-у)

    (х-у) (4+с)
  2. 24 января, 10:35
    0
    = (4 х-4 у) + (сх-су) = 4 (х-у) + с (х-у) = (х-у) (4+с)