819/11+114/11-2634/33

+3
Ответы (2)
  1. 4 ноября, 04:23
    0
    819/11 + 114 - 2634/33 = 5
  2. 4 ноября, 06:42
    0
    993/11-2634/33=2799/33-2634/33=165/33=5