22351 - 258*86-50158:809

+1
Ответы (2)
  1. 23 ноября, 12:53
    +1
    22351-258*86-50158:809

    1) 258*86=22188

    2) 50158:809=62

    3) 22351-22188=163

    4) 163-62=101
  2. 23 ноября, 13:00
    0
    22351-258*86-50158:809=101

    1) 258*86=22188

    2) 50158:809=62

    3) 22351-22188=163

    4) 163-62=101