З одного афтовокзалу одночасно в протилежних напрямках вирушылы два автобусы. Швидкисть першого 65 км/год, а другого - 75 км/год. Яка видстань буде миж афтобусамы через 5 год?

+5
Ответы (1)
  1. 9 мая, 20:03
    0
    65*5=325

    75*5=375

    375-325=50