Я зробити такий приклад: - 18 - 4,9+х=-19,16?

+4
Ответы (2)
  1. 5 апреля, 17:34
    0
    Кароче таков ответ - 18-4,9+х=-19,16

    -22,9+х=-19,16

    х=-19,16+22,9

    х=3,74
  2. 5 апреля, 17:38
    0
    - 18 - 4,9 + Х = - 19,16

    - 22,9 + Х = - 19,16

    Х = 22,9 - 19,16

    Х = 3,74?