3 2

як зробити такий вираз (2+2*3) : (7-х) = 13

+3
Ответы (1)
  1. 4 декабря, 14:53
    0
    (2+6) : (7-х) = 13

    8: (7-х) = 13

    8:13=7-х

    х=7 - 8:13

    х=6+5:13 или х=83:13

    (В ответе дробь)