Як зробити вираз

3 (3x-5)

+2
Ответы (2)
  1. 13 июня, 22:00
    0
    3 (3 х-5) = 3*3 х-3*5=9 х-15
  2. 13 июня, 22:11
    0
    3*3 х-3*5=9 х-15 х = 9-15 х = - 6