0,92y-1,2=0,6 паже скажите быстро!

+5
Ответы (1)
  1. 23 февраля, 17:43
    0
    0,92 у=0,6+1,2

    0.92 у=1.8

    У=1.8/0.92

    У=180/92

    У=1 45/46