1) 12:2 * 6+455+7=? 2) 345:67+103=?

+2
Ответы (2)
  1. 31 июля, 21:58
    0
    1) 12:2*6+445+7=

    =452

    2) 345:67+103=

    =5,149+103=108,149
  2. 31 июля, 23:52
    0
    1) 36+455+7=498

    2) 108*40/61