70,491+9,08+3,012+6,3

+2
Ответы (2)
  1. 25 января, 17:13
    0
    70,491+9,08+3,012+6,3 = (70,491+3,012) + (9,08+6,3) = 73.503+15,38=88,883
  2. 25 января, 18:33
    0
    70,491+9,08+3,012+6,3=89,333

    1) 70,491+9,08=80,021

    2) 80,021+3,012=83,033

    3) 83,033+6,3=89,333