Вычислите (2,6+1 2/5) * (4-2 4/25)

+4
Ответы (1)
  1. 3 мая, 15:33
    0
    1) 2,6+1 2/5=2,6+1,4=4

    2) 4-2 4/25=4-2,16=1,84

    3) 4*1,84=7,36