3000*8000*30000*8+45545*1234

+5
Ответы (1)
  1. 20 марта, 19:53
    0
    3000*8000*30000*8+45545*1234=

    1) 3000*8000=24000000

    2) 30000*8=240000

    3) 24000000*240000=5760000000000

    4) 45545*1234=56202530

    5) 5760000000000+56202530=5760056202530