14-13,2: (3 11/21 - 2 4/15

Решите

+3
Ответы (1)
  1. 30 апреля, 19:43
    0
    3 11/21-2 4/15=1 9/35

    13 2/10:1 9/35=10 1/2 = 10,5

    14-10,5=3,5